Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy Marianowo
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

Informacja o wyniku naboru


INFORMACJA O WYNIKU NABORU

NA WOLNE STANOWISKO URZĘDNICZE

samodzielne stanowisko pracy ds. działalności gospodarczej, zbiórek publicznych, imprez masowych, spraw obronnych, sportu i turystyki, współpracy z organizacjami pozarządowymi, profilaktyki uzależnień oraz informatyki

……………………………………………………………………………………

(nazwa stanowiska)

Informuje się, że w wyniku otwartego i konkurencyjnego naboru na ww. wolne stanowisko urzędnicze wybrany został Pan Kamil Przygoda zamieszkały w Trąbkach Małych.

Uzasadnienie wyboru:

Spośród 3 kandydatów spełniających wymagania formalne określone w ogłoszeniu o naborze, Pan Kamil Przygoda wykazał się najwyższymi kwalifikacjami, znajomością przepisów z zakresu zasad funkcjonowania samorządu gminnego, w tym ustawy o samorządzie gminnym, ustawy o pracownikach samorządowych, o finansach publicznych, Kodeksu postępowania administracyjnego. Wykazał się również znajomością przepisów, których znajomość pożądana jest na stanowisku, na które przeprowadzany był nabór, w tym m. in. ustawy o swobodzie działalności gospodarczej, o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi, o powszechnym obowiązku obrony Rzeczypospolitej Polskiej i o bezpieczeństwie imprez masowych. Pan Kamil Przygoda dał się poznać jako osoba komunikatywna, samodzielna i operatywna, o wysokiej kulturze osobistej.

 

 

Marianowo, dn. 16 lipca 2009 r.

Wójt Gminy

/-/ Elżbieta Rink

 

 

 

 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Sebastian Stępień 16-07-2009 07:42
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Sebastian Stępień 16-07-2009
Ostatnia aktualizacja: Sebastian Stępień 16-07-2009 07:44